Вартість виготовлення воріт від 10000грн під ключ

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення воріт

В’їзні ворота мають особливий попит серед власників приватних будинків, заміських котеджів, таунхаусів, а також використовуються для організації в’їздів на всілякі приватні території, промзони і т.д.
Надійні компактні конструкції, створені спеціально для ефективного захисту приватних територій від несанкціонованого доступу сторонніх осіб, виготовляються в основному на замовлення, але при цьому можуть бути в різному виконанні.

В’їзна ворота – види та особливості

Існує лише два типи в’їзних воріт – це розстібні та відкатні, їх ще іноді називають зсувними, а також окремо можна виділити гаражні ворота.

 • Розпашні ворота – найпоширеніші ворота. Це одна або дві стулки з петлевими навісами, які відкриваються або всередину або назовні.
  Основна проблема розпашних воріт – місце, яке потрібне для їх відкриття. Ця проблема посилюється сніговими зимами, адже для того, щоб відкрити ворота, доводиться розчищати простір.
  Зате завдяки конструктивній простоті та відсутності складних механізмів, розпашні ворота є найнадійнішими та поширеними у використанні. За рахунок монтажу недорогих вихідних матеріалів, ціна завжди буде найнижчою.
  Зазвичай ширина воріт складає 2,2-2,4 м. Для в’їзду вантажних машин ворота повинні бути ширші: 3,2-4 м. Рама воріт виготовляється або з металевих труб, скріплених за допомогою зварювання. Найчастіше використовується металевий профіль перерізом не менше ніж 40 мм. Усі металеві частини фарбуються для запобігання корозії.
 • Відкатні ворота хороші тим, що не займають місця на ділянці, це особливо актуально саме для дач, де ділянки невеликі і кожен квадратний метр знаходиться на суворому обліку. Відкатні ворота встановлюються з внутрішньої сторони двору і відкриваються або праворуч, або ліворуч. Рух воріт відбувається за спеціальною напрямною – рейкою. Рейк оснащений спеціальними отворами для зливу дощової води, проте він потребує періодичного очищення від різних забруднень та снігу.
  Відкатні ворота завдяки своїй універсальності здобувають все більшу популярність і встановлюються в приватних будинках, гаражах, офісних будівлях та ін.

За типом відкриття ворота бувають:

 • відкатні,
 • розпашні.

За типом каркасу:

 • зварені,
 • алюмінієві.

За типом матеріалу, що заповнює ворітне полотно, бувають:

 • із профільованих листів,
 • з металевих гладких полотен,
 • з фільонки (металевої),
 • із сендвіч-панелей,
 • з ролетних профілів,
 • терасної (дерев’яної) дошки.

Вартість воріт

Ворота розпашні
листовий метал від 800 грн./кв.м.
профнастил від 520 грн./кв.м.
гратчасті від 495 грн/кв.
Ворота відкатні
профнастил від 1200грн/кв.м.
гратчасті від 1100 грн./кв.м.
Ворота гаражні
однолистові від 1500 грн./кв.м.
дволистові від 2000грн/кв.м.

Як окремий варіант можна відзначити ковані елементи оформлення. Ми пропонуємо різні моделі в’їзних воріт і готові виготовити оптимальний варіант для вирішення ваших конкретних завдань.
Якщо в’їзна брама оснащена хвірткою, то це не просто додатковий вхід на територію, але також економія ресурсу самих воріт. Такі хвіртки можуть бути окремими і розташовуватися в огорожі поруч із брамою або врізною, тобто. бути частиною головного полотна. В обох випадках дизайн хвіртки повинен гармоніювати із зовнішнім виглядом воріт та утворювати загальну єдність стилю.

Наш ассортимент

В’їзні розпашні ворота

Класика серед інших видів в’їзних воріт. Відкриваються у зовнішній простір або всередину двору залежно від того, як встановлені петлі. Простий і надійний механізм відкриття перевірений часом і дозволяє встановлювати ворота вже готові варіанти огорожі. Мінусом є потреба простору для відкриття полотен. За дизайном розстібні ворота практично нічим не обмежені. Можуть бути використані будь-які матеріали, фактура та колір. Механізм відкривання воріт може бути як механічний (відкривати потрібно вручну), так і за допомогою автоматики.

В’їзні відкатні ворота

Відкатні ворота, як відомо з назви, буквально «відкочуються» в один бік уздовж паркану за допомогою спеціальних роликів. Якщо ворота виконані з двох полотен, то вони розсуваються відповідно в дві сторони.
Основною перевагою такої конструкції є те, що вони дозволяють заощадити простір на території ділянки або за ним. Крім того, на умовах наших широт, актуальним є те, що для відкатних воріт у снігову погоду розчищати намічений сніг для відкриття не доведеться. Також пориви вітру не стануть причиною того, що стулка несанкціоновано закриється і зачепить вас чи автомобіль.

Автоматизація в’їзних воріт

Електропривод, що забезпечує автоматичне відкриття та закриття воріт, пропонує найважливіше — економію часу. Не потрібно виходити з машини при в’їзді чи виїзді, що особливо актуально, якщо регулярно на територію заїжджає далеко не один автомобіль. Автоматичні ворота з дистанційним керуванням можуть бути як розстібні, так і розсувні або гармошкою. Однак тут варто розуміти, що електропривод для кожної конструкції підбирається різний.

Переваги в’їзних воріт IRONGUARD

 1. Якість. Надійність і довговічність кожного виробу дозволяють нам гарантувати можливість повноцінної експлуатації в різних умовах.
 2. Відповідальність перед нашими клієнтами. Гарантія якості на самі вироби та послуги, міцні партнерські зв’язки та оперативна доставка – це все, до чого ми ставимося з особливою увагою.
 3. Дизайн. Пошук ідеально підходящих в’їзних воріт зазвичай закінчується розумінням, що простіше виготовити їх на замовлення. Тому фахівці компанії завжди готові зробити саме такий варіант воріт, який замовляє замовник.

Окремо варто згадати, що у виробництві в’їзної брами особлива увага приділяється питанням антикорозійної стійкості. Крім того, вироби відмінно витримують вплив вологи та холоду.

Професійне встановлення в’їзних воріт

Якщо вам потрібно облаштувати комфортний заїзд на територію приватного будинку, на комерційний об’єкт або на територію специфічної установи, послуги IRONGUARD вам просто необхідні. Ми не тільки допоможемо підібрати оптимальний варіант в’їзної брами та виготовимо їх на замовлення, але також виконаємо професійний монтаж.

Працює це в такий спосіб. Монтажна команда компанії приїжджає на об’єкт, готує отвір, збирає полотно та налаштовує автоматику, якщо вона передбачена проектом. Закінчується монтаж в’їзних воріт перевіркою якості функціонування конструкції та здаванням об’єкту замовнику. Ви можете бути впевнені, що складання полотна та налаштування приводу будуть виконані оперативно, всі кріплення та ворітна фурнітура будуть міцно зафіксовані, а на самі роботи надана гарантія якості.