Металеві двері з порошковим напиленням

Home/Виготовлення металевих дверей у Києві/Металеві двері з порошковим напиленням
Металеві двері з порошковим напиленням

Вартість дверей із порошковим напиленням від 6000 грн.

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення дверей

Фарбування відносяться до антивандальних покриттів завдяки високій стійкості до механічних пошкоджень. Фарбування не має властивостей тепло- та звукоізоляції, при встановленні в житлове приміщення цей недолік легко усувається, застосуванням для внутрішньої сторони дверей «теплих» оздоблень, таких як МДФ або вініліскожа.

Порошкове покриття дверей

Порошкове покриття утворюється в результаті нанесення на поверхню виробу спеціальних порошкоподібних лакофарбових композицій. Покриття цього типу не горючі, відрізняються високою стійкістю до корозії, впливу навколишнього середовища та хімічних речовин, а також стирання та абразивного зношування.

Металеві двері з порошковим покриттям відрізняються високою стійкістю до руйнівних впливів, вони не дряпаються гострими предметами, порошкові фарби не стираються, не взаємодіють з водою, їм не страшні температурні перепади, вогонь, абразивні речовини та хімічні засоби для чищення. Такий тип фарбування металу забезпечує більш надійний та якісний захист полотна від зовнішніх несприятливих факторів.

Порошкове покриття є екологічно чистим завдяки відсутності у складі фарб органічних розчинників та інших шкідливих летких речовин. Технологія нанесення полягає в наступному: спеціальна порошкоподібна фарба потрібного відтінку за допомогою електромагнітного поля наноситься на зачищену попередньо сталеву поверхню, після чого виріб поміщається в піч і там при температурі приблизно 200С відбувається спікання порошку і утворення високоміцного полімерного шару.

Деякі приклади з можливої ​​колірної гами порошкового покриття

Hammerite

Фарба Hammerite довговічне і красиве покриття, що забезпечує надійний антикорозійний захист. Hammerite містить жирні кислоти, що нейтралізують іржу, частинки загартованого скла, що створюють на поверхні металу своєрідну «броню», а також силікони для посилення водовідштовхувальних властивостей.

Емаль

Відносно дешеве та міцне покриття, яке наноситься пульверизатором, добре захищає металеві двері від корозії. Отримати кваліфіковану допомогу у виборі оптимального оздоблення або комбінації оздоблень, а також ознайомитися з повними каталогами наявних оздоблень, їх забарвлень і фактур, Вам може допомогти наш майстер-замірник.