Вартість козирків та навісів від 800 грн/кв.м.

Допоможемо швидко розрахувати вартість козирків та навісів

Сучасні надійні та зносостійкі козирки та навіси – це не просто ефективний захист від негоди, це також стильний елемент екстер’єру будівлі. Витончені козирки з полікарбонату або варіанти з кованими елементами не просто здатні облаштувати парадний бік фасаду, але також знизити небезпеку травмування людей внаслідок падіння гілок, граду, бурульок або брил снігу. Та й просто під ними приємно сховатися від негоди влітку.

Замовити козирки

Козирок або навіс над входом дозволяє акцентувати увагу аудиторії на своєму офісі або магазині, зробити вхід відомим і таким, що запам’ятовується, що особливо актуально для всіляких контор, торгових центрів, банків та ін. Об’ємні навіси для автомобілів нерідко встановлюють на СТО та стоянках, а також над басейнами під відкритим небом, терасами ресторанчиків, над лоджіями та балконами житлових будівель або спецустанов.

Особливо популярними є:

 • навіси над ганком та козирки над дверима;
 • легкі козирки чи навіси над вікнами;
 • козирок над кондиціонером;
 • козирки над балконами або навіси для веранди;
 • навіс над в’їздом.

Фото козирків та навісів

Козирки та навіси: Особливості

Основною проблемою при виборі козирка чи навісу нерідко стає одноманітність форм виробів. З одного боку, виходить, що козирок начебто є, але при цьому він якийсь не симпатичний, непримітний. Ось у такому разі вибирати варто кований варіант козирка чи навісу. Тут за формою та особливостями дизайну обмежень практично немає. Серед найпоширеніших можна виділити:

 • Плоскі моделі з монтажем паралельно землі або фундаменту;
 • Напівкруглі або арочні варіанти. Можуть бути прикрашені різними візерунками та малюнками;
 • Витягнуті формою вперед. Монтаж подібного варіанту навісу або козирка може бути актуальним, коли потрібно захистити не тільки ганок, але також щаблі та підхід;
 • Трикутні за формою вироби з розташуванням під певним кутом у вигляді крил.

По конструкції козирки та навіси умовно можна поділити на два типи:

 1. що пропускають сонячне світло
 2. що дають тінь.

Відповідно до цього використовуються і різні покриття. Основне покриття для “прозорого” козирка – листи полікарбонату, а для суцільного укриття може бути використаний профнастил або сталевий лист.

Козирки та навіси з полікарбонату

Використання полікарбонату зменшує вагу конструкції, робить її водонепроникною, що пропускає світло. Цей матеріал досить стабільно тримає форму козирка, не жолобиться і не каламутніє. Таке покриття потрібно міняти раз на 6-7 років, інакше воно може втратити свої естетичні якості.

Козирки та навіси з профнастилу

Покриття навісів та козирків із профнастилу є надійним, міцним та довговічним. З погляду «інвестиції на роки» це, безперечно, найкраще рішення. Профнастил є листами оцинкованої сталі з полімерним покриттям, він не вимагає постійного догляду і довго зберігає свої естетичні та конструкційні якості.

Козирки та навіси з кованими елементами

Козирки та навіси, доповнені кованими елементами по периметру конструкції – це завжди стильно та візуально естетично. Як основа для козирка може бути обраний будь-який матеріал – профнастил, полікарбонат, метал. Загалом обмежень щодо дизайну для кованих виробів практично немає. Тут справді можна задіяти фантазію на повну потужність та отримати саме такий козирок чи навіс, який хочеться.

Козирки та навіси металеві

Металеві деталі козирка можуть бути виконані у вигляді ажурного візерунка, прикрашеного кованими та литими елементами, або мати прості геометричні форми.

Вартість козирка чи навісу

Факторів, що впливають на ціноутворення кожного окремого виробу і формування вартості, завжди вибудовується як індивідуальний параметр. Загалом ціна залежить від:

 • формат виробу (прямий, напівкруглий, трикутний, витягнутий);
 • матеріалу покриття конструкції;
 • розмірів конструкції;
 • наявності кованих елементів;
 • складності монтажу
Козирки та навіси
Покриття профнастіл от 800 грн/кв.м.
Покриття полікарбонат от 850 грн/кв.м

Якщо хочеться отримати унікальний та високоякісний виріб, який ідеально підійде під потрібні вимоги, то варто звернути увагу на виготовлення козирків та навісів на замовлення. Продукція, виготовлена ​​фахівцями IRONGUARD, зможе продемонструвати багатство смаку та бездоганний зовнішній вигляд. Козирки та навіси як окремі об’єкти мають значну вагу, що вимагає особливих анкерних кріплень та посилень, що дозволяють впоратися з дією сильного бічного вітру та тиску снігових заметів. Тому наша компанія надає послуги професійної адресної установки металоконструкцій.