Вартість виготовлення воріт від 10000грн під ключ

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення воріт

Розпашні ворота є класичним рішенням в’їзних воріт. Це відносно легка за вагою і дуже зручна у використанні конструкція. Розпашні ворота — звичний варіант оформлення в’їзду на територію, що добре зарекомендував себе, який, незважаючи на наявність інших видів і конструкцій, досить широко використовується як на житлових, так і на промислових об’єктах.

Розпашні ворота за своєю сутністю – це дві функціональні стулки, що фіксуються за допомогою петель на надійно закріплених стовпах. Стулки виготовляються з куточка та профільної труби, утворюючи жорсткий каркас, який залежно від побажань замовника може бути обшитий профільованим листом, листом сталі, деревом або іншими видами матеріалів. Залежно від того, як встановлені петлі, ворітні ворота можуть відкриватися як на територію, так і назовні. Установка петель на шарнірах дозволяє зробити конструкцію простою у використанні. Не потрібно докладати особливих зусиль для відкриття та закриття стулок, навіть якщо їхня вага за рахунок обшивки буде істотною.

До переваг воріт можна віднести:

  • надійність та міцність системи;
  • ефективність захисту від непроханого проникнення на територію;
  • простота конструкторського рішення;
  • необмежені можливості дизайну;
  • простота монтажних робіт та обслуговування;
  • бюджетність, особливо якщо порівнювати з ролетними, відкатними та іншими конструкціями.

Серед недоліків воріт можна відзначити необхідність достатнього простору для відкривання стулок. Однак цей недолік часто є визначальним на користь вибору такої конструкції.

Наявність хвіртки, як окремої, так і вбудованої в полотно воріт, дозволяє суттєво спростити експлуатацію воріт. Вона дозволяє знизити навантаження, що покладається на ворота.

Все більшої популярності користується оснащення воріт системою автоматики, що передбачає монтаж електроприводу. Це дозволяє керувати брамою дистанційно. Крім того, встановлюється аварійна система розблокування, що дозволяє відкривати ворота навіть якщо стався збій у подачі електроенергії. Автоматичне відкриття воріт найчастіше відбувається на територію об’єкта, що захищається. Це зумовлено особливостями роботи автоматичної системи. Подібний спосіб відчинення воріт безпечніший, якщо додатково не встановлено систему зовнішнього відеоспостереження.

Фото воріт

Планування пройомів під розпашні ворота

При монтажі воріт важливо все, включаючи підготовку пройомів і закладку стовпів, адже стулки металевих воріт воріт надають високе навантаження на стовпи, до яких кріпляться. Тому в цегляних чи кам’яних стовпах потрібно робити основу у вигляді металевої труби з виведенням металевих заставних на внутрішній площині отвору. Також при плануванні воріт з автоматичною системою управління слід враховувати розташування воріт щодо стовпа, так як електропроводи мають певну геометрію роботи.

Класика в сучасному виконанні – розпашні ворота на замовлення

На відміну від інших варіантів оформлення в’їзду, встановлення розпашних воріт – це відносно простий захід, що не потребує особливих вимог до опор та прольотів. Тому цей варіант оптимальний для приміщень з невеликою притолокою, ангарів, тепличних господарств, дач та котеджних селищ.
Варіанти конструкцій сучасних воріт, завдяки сучасним технологіям виробництва досить різноманітні, щоб можна було підібрати оптимальний варіант під всі наявні запити.

Замовляючи ворота в IRON GUARD, ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що потрібно. Компанія має достатні потужності та досвідчені фахівці готові задовольнити будь-який запит клієнта – від виготовлення стандартних двостулкових конструкцій до ретельного опрацювання воріт з комбінуванням різних матеріалів, доповненням кованими елементами та іншими варіантами декору. Можна також замовити нестандартні моделі з глухими стулка або вибрати стильне унікальне оформлення. Доступні різні моделі з вбудованою хвірткою. Вартість замовлення прочитується індивідуально, залежно від параметрів, складності роботи та матеріалів, а після того як ціна озвучена, змінам вона вже не підлягає.