Вартість виготовлення огорож від 400 грн/м2

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення огорож

У порівнянні з бетонними, цегляними, кам’яними і, тим більше, дерев’яними огорожами та штакетниками металеві огорожі мають безліч переваг. Серед переваг таких парканів можна назвати:

  • їх довговічність – пофарбовані сталеві прути має високі показники корозійної стійкості, не піддаються впливу опадів, сонця та інших атмосферних факторів;
  • їх захисні якості – перила та огорожі певної висоти не допустять проникнення на балкон або огороджену територію;
  • їх декоративні якості – унікальні візерунки та орнаменти додадуть унікальність паркану та у поєднанні з іншими елементами будівлі та ділянки (стовпами, гратами, іншими огорожами, покрівлею тощо) стануть невід’ємною частиною екстер’єрного ансамблю, доповнюючи та збагачуючи його;
  • невибагливість – вони не вимагають догляду (за винятком фарбування).

Металеві огорожі (металеві огорожі) є міцнішими порівняно з дерев’яними, експлуатуються на порядок довше, їм не страшні вологість, зміни температури та інші зовнішні фактори. В умовах міської та заміської архітектури будівництво металевих огорож — оптимальний варіант огорож.

Металеві огорожі — традиційні, їхня висока функціональність перевірена часом. Металеві огорожі захищають приватну власність і надають ділянці привабливого зовнішнього вигляду. Ми використовуємо тільки якісні матеріали та сучасні види зварювання, всі елементи зварювання міцно тримаються на стиках, тому навіть тендітні декоративні прикраси не відпадуть з часом.

Види металевих огорож

  • Ковані огорожі, що є ексклюзивними виробами, виконання яких під силу тільки майстрам ковальської справи. Вишуканість такої металевої огорожі вимагає кропіткого опрацювання деталей, віртуозності майстрів та повного порозуміння замовника та виконавця.
  • Зварні огорожі користуються заслуженою популярністю, завдяки своєму елегантному зовнішньому вигляду та відносно невеликій вартості.
  • Зварні огорожі з кованими та литими елементами об’єднали у собі витончене пишнота кованих виробів та прийнятну ціну зварних огорож. За бажанням замовника фахівці можуть не тільки реалізувати у металі вигадані ним візерунки, а й запропонувати вже готові ескізи. Різноманітність малюнків обмежується виключно фантазією замовника.

Ескізи огорож

Зазвичай металеві ковані або зварні огорожі кріпляться до стовпів із профтруби з точковим бетонуванням. Отримана конструкція відрізняється класичною вишуканістю, відповідаючи всім вимогам безпеки. Незалежно від того, де розташовані металеві огорожі: навколо приватних особняків, офісних будівель, адміністративних будівель, парків або будинків відпочинку вони виконують всі покладені на них функції, забезпечуючи при цьому бездоганний зовнішній вигляд.

Викликавши замірника, який надасть необхідні консультації та рекомендації щодо вибору найбільш відповідного для Ваших умов огорожі, Ви зможете затвердити остаточний ескіз огорожі Вашої території та отримати точну вартість робіт з його створення та монтажу.

Можете не сумніватися, всі витрачені кошти з часом окупляться сторицею, викликаючи повагу оточуючих і Вашу гордість через те, що власником цього шедевра є саме Ви.