Ґрати на кондиціонер – необхідний елемент захисту зовнішнього блоку спліт системи кондиціонера. На жаль, ніхто не застрахований від крадіжки майна, тому простіше заздалегідь убезпечитися і встановити захисні грати на кондиціонер, а саме на зовнішній блок.

Сама наявність ґрат на кондиціонері відразу виключить бажання у недоброзичливців посягнути на майно, а значить ваша дорога спліт система відпрацює весь свій експлуатаційний ресурс. Сумна практика показує, що на зняття зовнішнього блоку кондиціонера займає від 3 до 8 хвилин , а подібна практика все частіше відбувається навіть вдень, коли все на роботі. Не захищені від зняття кондиціонера навіть 3-й поверх, якщо ви володар дорогого бренду.

Ми виготовляємо захисні грати на кондиціонер різного ступеня складності від простих геометричних до найскладніших кованих візерунків, які впишуться в інтер’єр вашої будівлі, елементи їхнього малюнка виготовляються способом гарячого або холодного кування, а при складанні використовується зварювання.

У виробництві використовується сталевий пруток (довгомірний сталевий напівфабрикат із круглим або шестикутним перетином) діаметром 10-12 мм або квадрат (сталевий напівфабрикат квадратного перерізу) перетином 10х10, 12х12 мм. У разі специфічних вимог може бути використаний пруток до 20 мм або квадрат 14-16 мм.

Важливим моментом є зручність конструкції для технічного обслуговування зовнішнього блога, наявність петель для відкриття решітки та можливість санкціонованого демонтажу зовнішнього блоку.

Ми маємо власне виробництво, а отже, роботу будь-якої складності ми виготовимо індивідуально під ваші вимоги. Варіацій кондиціонерів, фірм виробників, а що важливо складності та особливості кріплення зовнішнього блоку – безліч. Ми повністю на себе беремо роботи зі зняття вимірів, виготовлення, доставки та встановлення решіток на зовнішній блок.

Повний захист зовнішнього блоку кондиціонера

Крім захисту від зняття кондиціонера, ми можемо виготовити додаткову решітку з дрібним перетином, що убереже від вандалів.

Також, ми можемо захистити кондиціонер від попадання снігу та льоду під час весняної відлиги та сходження опадів до дахів. В даному випадку, верхня частина решітки додатково оснащується захисною пластиною, яка здатна витримати навіть велику брилу льоду, що падає з великої висоти.

Оформити заявку

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення захисних ґрат на кондиціонер