Вартість виготовлення вуличних дверей від 4000 грн.

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення

Вхідні двері – це надійний захист від сторонніх, стильний екстер’єр, а також візитна картка будинку.
Якісні вуличні двері виробництва IRONGUARD мають всі важливі характеристики: надійність, довговічність і бездоганний зовнішній вигляд. Ми готові виготовити моделі початкового рівня під невеликий бюджет, так і двері преміум-класу, які відрізняються найвищими заходами безпеки. Відповідно до параметрів виробів це означає, що замовити можна:

 • різну товщину полотна;
 • різний напрямок вхідних дверей, короба;
 • різну дверну фурнітуру;
 • індивідуальні розміри дверного блоку;
 • найрізноманітніші рішення щодо оформлення дизайну.

Критерії якості вуличних дверей

 • Стійкість при зломі (безпека). Міцна конструкція вважається такою, якщо вона здатна протистояти грубій фізичній силі. Це включає фурнітуру вищого класу, сформований короб, складні замки. В результаті якісні вхідні двері здатні протистояти зловмисникам тривалий час.
 • Вогнетривкість . Протистояння вогню за часом має бути достатньо для приїзду пожежників.
 • Удароміцність . Вуличні двері не повинні деформуватися за помірних механічних впливів. Оптимальна товщина листа сталі повинна бути 1,5 – 3 мм, так як занадто товста сталь схильна до деформацій, а занадто тонка – швидко піддається корозії
 • Оздоблення та фурнітура . Покриття на вхідних дверях просто повинно ефективно чинити опір пилу, бруду, піщаним частинкам та іншим факторам, які негативно впливають на поверхню. Для фурнітури висуваються ті ж вимоги плюс зносостійкість у процесі використання.
 • Звуко- та теплоізоляція . Стійкість до впливу вологи та коливань температури – це важливо. Двері для вулиці повинні справлятися з такими випробуваннями, як літня спека і сильні заморозки взимку або дощова погода восени. Поглинання звуку для вуличних дверей передбачає максимальне блокування зовнішнього шуму. Важливо також щоб двері мали функцію захисту від такого явища як конденсат, що у свою чергу захищає від утворення корозії металу. Досягається це за рахунок правильно продуманої конструкції та гарного наповнювача у конструкції дверей.

Рівні безпеки металевих вхідних дверей

Вуличні двері з листового металу вважаються надійними та діляться за ступенем безпеки на три класи зломостійкості:

1 клас . Тонкі двері, що складаються з одного захисного листа. Це відноситься до більшості заводських металевих дверей із середніми показниками тепло- та шумоізоляції. Здатна витримувати певні силові та ударні навантаження.

2 клас . Двері складаються з двох листів металу 1,5 та 1,8 мм відповідно. Посилена конструкція, що забезпечується міцною замковою системою (протистулкові замки, які захищають від того, що зловмисники винесуть дверне полотно з петель).

3 клас . Крім двох листів металу у двері вбудовується замкова система найвищого рівня зломостійкості, а також системи шумо- та теплоізоляції преміум класу, здатні забезпечити максимальний затишок та комфорт.

Є ще один клас захисту, який дуже популярний серед любителів економити і називається він «китайські двері». Вони, як правило, виготовлені з жерсті або дуже неякісного тонкого металу. Зрозуміло, що такі двері просто не здатні виконувати покладену на них охоронну функцію домашнього майна.

Переваги металевих вуличних дверей

Гарна вулична дверь – надійна і це її головна перевага. Одним з параметрів, що забезпечують цю надійність, є матеріал з якого виробляються вироби. Метал – найбільш міцний і стійкий до зовнішніх впливів матеріал, який практично не піддається гниттю, усадці та деформації. Завдяки якісному покриттю таке полотно здатне служити десятиліття без необхідності серйозних ремонтних робіт чи потреби заміни. Металеві вхідні двері складніше зламати і вже точно вкрай складно зламати. Крім того, вона захищає від коливань температури та зовнішнього шуму.

Металеві двері для вулиці від IRONGUARD можуть бути виконані в будь-якій формі та кольоровому виконанні. Ми виготовляємо двері під будь-який запит, починаючи від варіантів для невеликих заміських будинків до унікальних складних конструкцій для сучасних готельних комплексів та магазинів.

Наш ассортимент

Чому купувати металеві вуличні двері у виробника вигідніше?

Компанія IRONGUARD виготовляє двері вуличні вхідні із високоякісного металу за стандартними або індивідуальними вимірами. Ми гарантуємо:

 • високу якість;
 • доступні ціни;
 • надійність та довговічність;
 • можливість вибрати із стандартних варіантів або повністю індивідуальну розробку;
 • стильний дизайн.

Продукція IRONGUARD виготовляється на власному сучасному обладнанні. Потужності компанії розташовані в м. Київ, проте можливість замовити вхідні двері можна на всій території України. Серед переваг співпраці з нашою компанією, можемо відзначити:

 • Можливість виїзду спеціаліста-замірника по м. Києву;
 • Виготовлення продукції у точній відповідності до побажань та потреб замовника;
 • Великий асортимент стандартних моделей, серед яких знайдеться підходяща модель, а якщо такої немає, ми готові виконати індивідуальне замовлення;
 • Доставка та послуга професійного монтажу;
 • Оптимальне співвідношення ціни та якості;
 • Гарантія на саму продукцію та послуги компанії;
 • Можливість післягарантійного обслуговування.

Штат співробітників компанії IRON GUARD – це справжні фахівці своєї справи, які мають величезний досвід у галузі розробки та збирання дверних конструкцій. Наше виробниче обладнання відповідає європейським стандартам якості та надійності, а також постійно оновлюється. За рахунок цього інженери і дизайнери компанії можуть впроваджувати інноваційні технології, що підвищують надійність і різноманітність виробів, що випускаються.

Асортимент продукції варіюється від класичної елегантності до сучасного хай-тек стилю. За розмірами це можуть бути вхідні двері стандартного розміру (висота – 205см; ширина – 86, 96, 120 см) або спроектовані під індивідуальні унікальні розміри. В останньому випадку термін виготовлення та вартість будуть дещо вищими.

І насамкінець зазначимо, що вхідні двері для вулиці, безперечно, повинні бути естетичними, але все ж таки головною їхньою функцією залишається захист будинку від проникнення сторонніх. Тому вибирати їх слід дуже ретельно, а краще під професійним керівництвом наших менеджерів, які зіставлять усі побажання замовника та запропонують оптимальні за ціною варіанти. Доставка дверей IRONGUARD здійснюється кур’єрами на вказану замовником адресу.