Вартість виготовлення
cходів від 2000 пог/м.

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення сходів

Сходи є нічим іншим, як конструкцією, що пов’язує різні рівні будівель в єдине ціле. Те, що сходи мають бути надійними, міцними, красивими та безпечними, не викликає жодного сумніву. Метал найкраще здатний забезпечити всі ці властивості, тому що тільки для даного матеріалу характерне подібне поєднання якостей. Метал може використовуватися як створення каркаса сходів, так реалізації всього сходового ансамблю цілком. Відмінним доповненням та декором до металевої основи може служити дерево, що вносить свій неповторний колорит у створювані малі архітектурні форми.

Металеві сходи мають переваги перед сходами інших типів. Завдяки тому, що метал досить міцний матеріал, сходи зроблені з нього можуть мати різну форму і розмір. До того ж металеві сходи можуть бути досить витончені. Такі сходи є не тільки функціональним елементом будь-якого будинку, але вони можуть стати елементом декору (для шанувальників стилю хай-тек). Завдяки поєднанням усіляких металевих елементів сходи можна зробити дуже оригінальними.

Безумовно, для сходів із металу є свої вимоги безпеки. Вони повинні добре освітлюватися, ширина сходового маршу повинна бути не менше 0,8 м. Якщо сходи довгі, то вони повинні бути обладнані міцними поручнями. Ухил сходів приблизно 35-40 градусів. Вона повинна витримувати вагу 200 кг. Безперечний плюс металевих сходів – відсутність скрипу.

Різновиди сходів, які ми виготовляємо

  • Сходи на косоурах

  • Сходи на тетивах

  • Маршові сходи
  • Гвинтові сходи
  • Мансардні сходи

  • Парадні сходи

Незалежно від того, чи плануєте Ви зробити сходи центральним елементом Вашого інтер’єру або вписати їх у вже готовий інтер’єр приміщення, фахівці нашої компанії не тільки професійно проведуть всі необхідні інженерні розрахунки, але й підберуть відповідне рішення декоративного оформлення, з урахуванням Ваших побажань і можливостей. . Навіть мінімальні розміри простору, відведеного для розміщення сходів, не стануть на заваді для роботи співробітників нашої компанії. Досить часто саме складні завдання породжують геніальні рішення, які тішать наших клієнтів та є об’єктом нашої гордості.

Сходи на косоурах складаються з сходів, косоурів та поручнів. Основа таких сходів – косоур – є похилою балкою, на яку зверху укладаються сходові сходи.

Сходи на косоурах мають універсальний характер і придатні до встановлення в будь-яких типах приміщень, до того ж вирізняються високою міцністю. Якщо приміщення просторе і немає обмежень у його плануванні, найзручніше маршові сходи на косоурах. Зоровий образ сходів на косоурах, з видимими та очевидними її опорами, сприймається як дуже фундаментальний та ґрунтовний.

Сходи на тятивах є різновидом сходів на косоурах. Тьотіви – це похилі балки, до яких зсередини збоку кріпляться сходинки. Тітиви зазвичай кріплять особливими затяжками для жорсткості конструкції.

Маршові сходи — сходи, які або всі складаються з однієї прямої ділянки, або з декількох прямих ділянок з розворотами між ними. Сходи можуть розташовуватися вздовж Г-подібної стіни, або в П-подібному простінку, або в замкнутому з чотирьох сторін квадраті.

Маршові сходи хороші там, де не потрібно економити місце. Відмовлятися від конструкції маршу на косоурах і тятивах у подібних випадках немає сенсу, оскільки вона забезпечує сходам максимальну міцність при мінімумі з’єднань. Сходовий марш може бути як прямим, так і криволінійним. Сходові площадки квадратної, прямокутної або напівкруглої форми забезпечують поворот сходів у просторі на 90° або 180° тощо. На майданчику сходи можуть ділитися на дві гілки.

Гвинтові сходи найбільш декоративні та економічні за площею. Конструктивно гвинтові сходи поділяються на кілька типів. В індивідуальному будівництві найбільш поширений тип, що є гвинтовими сходами з внутрішнім опорним стрижнем і зовнішнім власним огорожею, замість перемітральних стін.

Окрім сходів “у зборі” у нас можна замовити виготовлення металокаркасу для сходів або перил. Малюнки, представлені на ескізах в інших розділах, зазвичай можуть бути виконані і при виготовленні перил.

Замовити виготовлення сходів