IronGuard виготовлення зварних та кованих виробів з металу у Києві

Виробнича компанія IronGuard пропонує своїм клієнтам широкий вибір кованих виробів з металу:
двері, ворота, грати, перила, навіси, огорожі та інші металоконструкції.

Наші переваги

Наша компанія успішно працює на ринку вже понад 15 років. Продукція, що виготовляється нами, відрізняється високою якістю та надійністю. Нас цінують не лише як цінного постачальника металоконструкцій, а й як хорошого партнера. Ми виготовляємо грати, ворота, двері та решту продукції виключно в умовах цеху. Крім того, ми дуже швидко оформляємо замовлення, і вже за кілька днів ви зможете отримати готову продукцію.
Ми пропонуємо своїм клієнтам тільки сучасну продукцію, приділяємо увагу як якісному виробництву, а й естетиці. Ми маємо в своєму розпорядженні великий каталог ескізів вироблених конструкцій, але за бажанням замовника виготовляємо вироби за спец. замовлення

Наша компанія IronGuard у Києві чітко структурована на виробничі підрозділи, що дозволяє надати послуги “під ключ” якісно та точно у термін. На етапі проектування ми використовуємо роками відпрацьовані моделі, що унеможливлює появу помилок. Вся продукція проходить кілька етапів перевірки.
Наші фахівці використовують актуальні методи виготовлення та монтажу будь-яких видів металевих конструкцій. Прийнятні ціни, відповідальні співробітники та сучасна техніка змогли завоювати лідируючу позицію та відмінну репутацію серед наших постійних клієнтів.

Вимірювання, доставка,
монтаж – безкоштовно

Кращі ціни
в Києві та області

Термін виготовлення
від 3 днів

Гарантія якості
5 років