Вартість виготовлення перил від 225 грн/пог.м.

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення поручнів

Ковані сходові та балконні перила – це унікальна огорожа, яка виконує практичну та естетичну функції. Вони створюють неповторний вигляд, прикрашають інтер’єр, підкреслюють смак та статус власника будинку чи приміщення. Для того, щоб у будинку був власний неповторний вигляд, всі вуличні декоративні елементи мають бути виконані в єдиному художньому стилі. Ковані огорожі для сходів та балконів чудово поєднуються з різними оздоблювальними матеріалами: каменем, плиткою, деревом та іншими.

Уявити собі сходи або балкон без поручнів практично неможливо. Поруччя є не тільки декоративним елементом будь-яких сходів і балкон, саме завдяки використанню перил ці конструкції стають безпечними, зручними і функціональними.

Металеві сходи мають на увазі і наявність металевих поручнів. Витіювата прозорість сходових огорож і перил здатна «полегшити» навіть масивні бетонні сходи, не кажучи вже про легкість металевого каркаса, що ширяє. Ковані елементи декору не тільки внесуть витончену розкіш у приміщення, в якому розташовуються сходи, а й підкреслять високий статус його господаря, його вміння цінувати якісні гарні вироби та речі.

Професійно створені зварні перила, прикрашені литими та кованими елементами, здатні змусити звучати приміщення по-особливому, надаючи сходам класичної вишуканості.

Огородження і перила несуть на собі серйозне функціональне навантаження, будучи своєрідною опорою для людей, що піднімаються і спускаються, а також забезпечуючи безпеку пересування по даній інженерній конструкції. Використовуючи при створенні сходових огорож більш частий або густий візерунок, можна суттєво убезпечити сходові прольоти для пересування ними маленьких дітей.

Замовити металеві поручні