Фото дверей

Вартість виготовлення дверей від 6000грн під ключ

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення дверей

Металеві двері IRONGUARD – це завжди грамотний вибір конструкції та дотримання всіх технологічних вимог, завдяки чому кожен виріб відрізняється надійністю, довговічністю та можливістю забезпечити гарантований рівень безпеки.
Від того яка була обрана система вхідних дверей багато в чому залежать її технічні та експлуатаційні властивості. Також важливі особливості виготовлення виробу та, звичайно ж, якість окремих елементів.

Ми виготовляємо металеві двері з наступними видами оздоблень:

Крім зовнішнього вигляду, при виборі оздоблень слід враховувати низку важливих специфічних властивостей для кожного з видів обробки, а саме:

 • Тепло- та звукоізоляція
 • Стійкість до зовнішніх атмосферних впливів
 • Стійкість до механічних пошкоджень

Металеві двері IronGuard – це надійність та безпека, які забезпечуються матеріалами та технологією виготовлення.

Безпека житла починається з надійних металевих дверей. Крім надійності двері повинні мати естетичний вигляд. Виходячи з Ваших уподобань, а також технічних умов місця встановлення, ми виготовляємо двері різних конструкцій та розмірів, які найбільш підходять для кожного індивідуального випадку.

Основні вимоги до конструкції металевих дверей

 • Міцність. Конструкція вхідних дверей повинна впевнено витримувати зовнішні впливи, аж до повноцінної спроби злому і чим триваліший період такого утримання від проникнення ззовні, тим вищий рівень безпеки виробу.
 • Надійність. Металеві двері не дешевий виріб, якщо порівнювати з аналогами, але його ціна багаторазово виправдана конструкційними можливостями. Надійні вхідні двері з металу включають безпроблемну роботу всієї вмонтованої фурнітури, включаючи запірні пристрої.
 • Тепло- та звукоізоляція. Цей параметр впливає на комфортність проживання, тому він обов’язковий в конструкції будь-яких якісних виробів.
 • Зовнішній вигляд. Двері – це інтер’єру, а тому вона повинна бути візуально естетичною та привабливою.

Конструкція металевих дверей

Конструкція вхідних дверей завжди має певні значущі частини – металевий каркас коробки, стулки, ізоляційний матеріал (утеплювач), ущільнювачі або ізоляційні контури, декоративне покриття.

Отримати кваліфіковану допомогу у виборі оптимального оздоблення або їх комбінації, а також ознайомитися з повними каталогами існуючих оздоблень, їх забарвлень і фактур, можна проконсультувавшись із нашими майстрами-замірниками.

Технології та матеріали, що використовуються у виробництві металевих дверей IRON GUARD:

 1. Полотно двері. Являє собою два металеві листи (6), (9) товщиною від 1 до 3 мм приварених до дуже міцної рами (3). Сама рама – жорсткий каркас із куточка 40х40х3, посиленого вертикальними ребрами із профільної труби 40х40, що гарантує дверям підвищену жорсткість. Залежно від вибраного типу замка, можуть бути використані труба та куточок більшого перерізу. Всередині полотно заповнюється мінеральною ватою (4), що утеплює металеві двері, а також ізолює від зайвих звуків.
 2. Дверна коробка. (1) Виконується з куточка, 35х35х3 або 50х50х4, та профільної труби 40х40 та 40х20. Зазвичай її конструкція формується з урахуванням особливостей місця встановлення. Перевагою кутової конструкції є те, що вона займає мінімальний простір у дверях і не зменшує його ширину. До переваг дверної коробки з профільної труби слід віднести жорсткість самої конструкції. Однак при цьому ширина дверного отвору зменшується приблизно на 40-80 мм. Дверна коробка кріпиться до стіни анкерами (2). Полотно дверей навішується на раму за допомогою дверних навісів (8). Вони можуть бути звичайні та з опорним підшипником. Для захисту дверей від злому за допомогою спилювання навісів у дверну конструкцію встановлюються “антисрізи” (5).
 3. Замок (10). Металеві двері без надійного замку гостинно запустять будь-кого. Для надійності, ми рекомендуємо встановлювати на вхідні двері два замки з різною конструкцією – сувальдний та циліндровий. Циліндровий замок досить складно відкрити, але можна вибити, тому краще поставити його в пару до сувальдного, видавити який практично неможливо.

  Важливо! Для того щоб захистити дверний замок від силового впливу, можна встановити додатковий комплект із бронепластин та броненакладок, захисних втулок або пеналів. Дорогий замок, не оснащений броненакладкою та захистом засувів, може бути розкритий так само просто, як і замок нижче в ціні. Замок має відповідати своєму рівню захисту від злому! Він гарантія надійності та захищеності дверей у які встановлений.


   

 4. Естетичні властивості металевих дверей забезпечуються різними варіантами обробки та якісною фурнітурою (7).

Звертаючись до компанії IRONGUARD, ви можете бути впевнені, що в результаті отримаєте відмінні вхідні двері, що відповідають усім вашим побажанням та потребам!

Фото дверей

Замовити двері у Києві

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення дверей