Вартість виготовлення дверей від 5000грн під ключ

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення дверей

Тамбурні двері IRONGUARD – це завжди грамотний вибір конструкції та дотримання всіх технологічних вимог, завдяки чому кожен виріб відрізняється надійністю, довговічністю та можливістю забезпечити гарантований рівень безпеки.
Від того яка була обрана система вхідних дверей багато в чому залежать її технічні та експлуатаційні властивості. Також важливі особливості виготовлення виробу та, звичайно ж, якість окремих елементів.

Тамбурні двері є додатковим захистом Вашого будинку. Встановивши надійні тамбурні двері ви отримуєте відразу кілька переваг:

  • місце для зберігання велосипедів та дитячих колясок;
  • додатковий бар’єр для зловмисників;
  • тепло і шумоізоляцію (якщо двері листові).

Ми виготовляємо 2 види тамбурних дверей: листові та решітчасті. Які краще та які вибрати залежить від Ваших побажань та вимог. Листові двері захистять від холоду, вітру, шуму. Решітка пропускає світло, залишає відчуття простору не втрачаючи своїх захисних функцій.

За рахунок ширини та висоти отвору тамбурні двері (і листові, і гратчасті) можуть мати різні конструкції:

  • стандартні – прості двері (як у квартиру);
  • з подвійним відчиненням – якщо проріз широкий робиться відкриття двох стулок дверей у протилежні сторони;
  • з фрамугою – з глухою частиною, якщо проріз дуже широкий або високий, додається частина, що не відкривається, яка служить продовженням стіни.

Потрібно враховувати те, що на тамбурні двері припадає підвищене навантаження, тому що їй користується велика кількість людей, вона повинна бути якісною та міцною. Це залежить від правильно підібраних матеріалів: петель, замків, металевих складових, міцних зварювальних швів, фарби, ручок тощо, такі двері прослужать довгі роки.
Ми займаємось виробництвом тамбурних дверей на власному виробництві вже понад 20 років. Наші замірники допоможуть вибрати найкращий варіант тамбурних дверей, для кожного замовника а бригада монтажників встановить двері швидко та якісно у зручний для Вас час.