Вартість металеві двері з оздобленням МДФ від 6000 грн.

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення дверей

Металеві двері IronGuard – це надійність та безпека, які забезпечуються матеріалами та технологією виготовлення

Двері з обробкою МДФ відносяться до елітного класу вхідних дверей. МДФ – це деревно-волокниста плита, виготовлена ​​з екологічно чистої деревної сировини дрібної фракції. При виготовленні МДФ використовується, натуральна сполучна – лігнін, завдяки чому отриманий матеріал, за нижчої вартості, за своїми екологічними та якісними властивостями близький до натуральної деревини.

Накладки МДФ можуть бути покриті плівкою ПВХ, натуральним шпоном або пофарбовані полімерною фарбою в будь-які тони за бажанням замовника. Двері з МДФ, покритим плівкою ПВХ або шпоном, ми не рекомендуємо використовувати в умовах контакту із зовнішнім середовищем. Двері з пофарбованим МДФ добре витримують атмосферні дії і можуть бути використані в умовах контакту із зовнішнім середовищем.

Переваги МДФ

Технологічність

Плиті із МДФ доступні будь-які способи обробки, що дозволяє завдати на поверхні дверей; МДФ практично будь-який малюнок і значно розширює можливості при конструюванні і розробці дизайну дверей. МДФ відмінно обробляється лакофарбовими матеріалами, натуральним шпоном, ламінується, за допомогою поліуретанових фарб можна отримати широку гаму кольорів.

Екологічність

Застосування як сполучного карбамідних смол, модифікованих меламіном, забезпечує дуже низьку емісію формальдегіду, порівнянну з натуральною деревиною Плити МДФ, набагато безпечніші за ДСтП, а останнім часом для покупців це стало одним з найважливіших критеріїв при виборі дверей.

Гігієнічність

Двері з обробкою МДФ стійкі до різних грибків та мікроорганізмів, що робить вироби із МДФ гігієнічними та безпечними у побуті.

Шумопоглинання

Двері з обробкою МДФ мають високий рівень шумопоглинання та звукоізоляції, МДФ низької щільності має відмінні теплоізоляційні властивості.

Фото дверей