Вартість виготовленняграт від 400 грн/м2

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення грат

Замовити

Грати на вікна покликані виконувати свою основну функцію – захист квартири, будинку, офісу, магазину або кафе від проникнення зловмисників у приміщення. При цьому грати зобов’язані одночасно візуально красивими, а також бути досить міцними і довговічними. Установка конструкції потрібна, якщо вікна приміщення знаходяться в зоні досяжності людей.

Вибираючи віконні решітки слід пам’ятати, що крім захисних властивостей решітки на вікна повинні художньо доповнити загальний вигляд будівлі, гармонійно відповідати малюнку огорожі, воріт та балконних огорож. Для приватних будинків, котеджів та комерційних місць (ресторани, турбази та ін.) решітки слід вибирати так, щоб вони гармоніювали з малюнком огорожі, воріт або балконних огорож.

Пропоновані на сайті металеві ґрати надійно захистять Вас від небажаних відвідувачів, а також додадуть Вашому житлу власний, неповторний стиль, що відрізняє його від інших, навіть зовні дуже схожих будівель. Грати на вікна можуть бути виготовлені за готовими малюнками або за ескізами замовника.

Фото грат на вікна

Від чого залежить ціна?

Ми виготовляємо захисні грати різного ступеня складності від простих геометричних до найскладніших кованих візерунків, елементи їхнього малюнка виготовляються способом гарячого або холодного кування, а при складанні використовується зварювання.
Виконуються грати на вікна, грати на балкон, грати на двері (решітчасті двері) згідно з розмірами отвору вікна (двері) мінус технічний зазор для екстреного спилювання для евакуації людей їх приміщення. Розміри знімаються в залежності від способу монтажу, а також існуючих особливостей приміщення, в якому встановлюватимуться решітки. Ми не рекомендуємо робити виміри самостійно, слід довірити цей відповідальний момент фахівцеві.

Ціна, вказана на сайті – це базова вартість, яка може змінюватись в залежності від вибраних матеріалів, особливостей малюнка, способу виготовлення та форми. Ми готові виготовити будь-який варіант решіток на вікна у повній відповідності до поставленого завдання та фінансових можливостей.

Після консультації та уточнення всіх даних менеджери компанії IRONGUARD озвучать кінцеву ціну на вироби вже з фарбуванням, доставкою та встановленням. Мінімальне замовлення 3500 грн.

Розрахунок вартості грат онлайн

Конструкція грат на вікна: Як вибрати?

 • Ковані чи зварені? Ковані та зварені грати за міцністю та надійністю приблизно однакові. Вони виготовляються з однакового металу та зварюються однаковими зварювальними апаратами. Різниця лише у зовнішньому вигляді. Для багатьох естетичніші виглядають ковані грати, але досить симпатичні для себе грати можна знайти як серед кованих, так і серед зварених варіантів.

 • Товщина прута у ґратах? У виробництві грат IRON GUARD використовується сталевий пруток (довгомірний сталевий напівфабрикат із круглим або шестикутним перетином) діаметром 10-12 мм або квадрат (сталевий напівфабрикат квадратного перерізу) перетином 10х10, 12х12 мм. У разі специфічних вимог може бути використаний пруток до 20 мм або квадрат 14-16 мм. Якщо порівняти запропоновані нами параметри з об’єктами, що найбільш охороняються, банками, то вони ставлять решітки з прутками не менше 14х14 мм. Тому для звичайного житлового будинку або квартири, або навіть готельного та ресторанного бізнесу, те що ми пропонуємо – це оптимальні варіанти, здатні затримати або просто відлякати потенційного злодія.

 • Прямі (плоські) чи гнуті (цибулини) решітки? З другим у деяких замовників виникають питання щодо вартості. Тут все просто грати-цибулини трохи дорожчі за ціною тому, що на них йде більше матеріалу та трудовитрат при виготовленні. Однак такі грати спрощують процес миття вікон або встановлення/зняття москітної сітки, а для любителів квітів це ще й додаткове місце під вазони.

 • Відкриваються чи стаціонарні (глухі)? Якщо з тими, хто відкривається, все зрозуміло, то глухі решітки саме, що глухі, але при цьому відрізняються більшою міцністю і надійністю. Проте, під час пожежі вони можуть стати проблемою. Відкриваються – оптимальний варіант для приміщень, де може бути потрібна швидка евакуація людей з приміщення в надзвичайній ситуації.

 • Як вибрати малюнок для грат? Просто! Можна вибрати із запропонованих готових варіантів, а також решітки на вікна IRON GUARD можуть бути виготовлені за ескізами замовника. Щоб грати відповідали вимогам до надійності та безпеки, рекомендується, щоб відстань між вертикалями не становила більше 14см, а горизонтальними прутками не більше 40 см.

Дизайн та колір

То як візуально сприйматиметься решітка багато в чому залежатиме від якості її виконання та її типу.

Зварені віконні решітки із прутка, смуги або квадрата, як правило, мають простий дизайн, буквально зібраний із геометричних елементів. Незважаючи на те, що це бюджетніший варіант, він не позбавлений зовнішньої привабливості. Особливо якщо в дизайн звареної ґрат органічно включені ковані елементи. Різноманітність малюнків таких моделей дозволяє вписати конструкцію оформлення фасаду будь-якої будівлі, як ультрасучасної, так і будівель під старовину.

Ковані вироби можуть бути настільки різними, наскільки це взагалі можливо. Такі ґрати можуть мати по-справжньому складні оригінальні візерунки. У декорі задіяні численні художні елементи – завитки, піки, вензеля, бублики, пелюстки та багато іншого. Особливо унікальні моделі можуть бути справжнім анімалістичним або флористичним твором мистецтва.

По колірній гамі віконні решітки можуть бути у класичному чорному варіанті. Він дуже практичний для наших широт, з великою кількістю дощів та пилу.

Ґрати в білому фарбуванні більш вимогливі. Їх доводиться регулярно очищати від пилу та бруду, але для будівель, фасад яких виконаний у світлій обробці можуть стати відмінним обрамленням.

Віконні грати в кольоровому виконанні дозволяють створювати оригінальні дизайнерські рішення. Причому особливих обмежень щодо відтінків немає. Навіть на «пряничний» будиночок можна знайти свої рожеві або навіть шоколадні грати.

Форма грат на вікна

 • Квадратні. Зазвичай зварені або ковані грати для вікон простої квадратної або прямокутної форми, що відповідають розміру віконного отвору. Квадратні ґрати можуть бути як у плоскому, так і в гнутому (об’ємному) виконанні.
 • Гнуті (цибулини). Моделі з так званим «французьким» вигином не лише візуально привабливі, але й особливо зручні у використанні. Вони спрощують миття вікон, а також можуть бути підставками для горщиків з рослинами. У громадських чи комерційних місцях такі ґрати нерідко стають місцем вирощування стилізованих рослин чи розміщення нестандартної реклами.
 • Арочні. Для арочних вікон було дивно вибирати прямокутні ґрати. Для них існують арочні конструкції, що виготовляються за індивідуальними параметрами вікна.
 • Напівкруглі або круглі. Сучасні заміські будинки нерідко мають нестандартні округлі або напівкруглі вікна і для таких будівель також виготовляються пропорційні варіанти ґрат.
 • Ексклюзивні. Унікальні ковані, комбіновані або навіть зварені решітки можуть бути різної форми та дизайну. Такі моделі можуть бути менш надійними, але в поєднанні з сигналізацією вони здатні захистити будинок від несанкціонованого проникнення і при цьому формувати цільне естетичне сприйняття фасаду будівлі.

Секрети монтажу грат на вікна

Від правильності монтажу ґрат багато в чому залежатиме те, наскільки вона буде надійною. Існує кілька правил, які важливо дотримуватися в цій справі:

 1. Спосіб установки може бути різним: у торці віконного отвору або внахлест, але він повинен оптимально відповідати наявній фактурі. Фахівець-монтажник може запропонувати установку всередині приміщення. У такому випадку захист буде максимальним, особливо якщо є сигналізація.
 2. Для того, щоб ґрунтовно закріпити решітку у стіні вікна будинку або квартири, необхідно її встановити так, щоб кінці стрижнів глибоко йшли в стіну (не менше ніж на 10-30 см) і потім закріпити їх розчином цементу. Для більшої надійності можна приварити решітку до інших металевих конструкцій, якщо такі є.
 3. Відстань між лозинами решітки не повинна перевищувати 150х150 мм. Інакше зловмисники зможуть просто протиснутись крізь прутки, не порушуючи цілісність ґрат.

Грати на вікна в Києві від IRON GUARD – гарантія якості

Багато виробників пишуть, що гарантований термін служби металоконструкції становить від 3 до 5 років. Це міф! Ґрати можуть служити десятиліття, якщо її не поріжуть або не вирвуть машиною зловмисники, а від таких випадків виробник не може застрахувати. Фарбування тримається в ідеальному стані лише рік або трохи довше.
Виробник кованих та зварних металевих виробів IRON GUARD має власні обладнані майстерні у м. Київ, налагоджені схеми виробництва та відмінні інструменти, що дозволяють виготовляти ґрати на вікна в оптимальному співвідношенні ціни та якості.
Ми гарантуємо, що пропоновані на сайті металеві ґрати надійно захистять Вас від небажаних відвідувачів, а також додадуть житлу власний, неповторний стиль, що відрізняє його від інших, навіть зовні дуже схожих будівель.

Замовити грати на вікна у Києві

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення ґрат на вікна