Вартість виготовлення воріт від 12000грн під ключ

Допоможемо швидко розрахувати вартість виготовлення воріт

Надійність гаража визначається як наявністю міцних стін. Гаражні ворота також відіграють важливу роль у захисті автомобіля та іншого майна від крадіжки та пошкоджень. Тому ворота для гаража слід вибирати ретельно, спираючись не лише на зручність використання, а й на його функціональність та безпеку. Гаражні ворота – несуть перед своїм господарем величезну відповідальність за збереження автомобіля та всіх дорогих інструментів, а іноді й тимчасово переміщених речей із квартири. Ворота з вхідною хвірткою, найпоширеніший варіант, коли потрібно увійти в гараж, не відкриваючи основних стулок.

Переваги гаражних воріт:

 • По-перше, розпашні ворота дуже зручні. Цей тип воріт відноситься до найстаріших, але при цьому його популярність не падає. Їхнє відкривання не вимагає особливих навичок і не займає багато часу.
 • По-друге, простота їх конструкції (прості стулки, стійки, традиційні петлі та замки) мало підлягає зносу та поломкам. Встановлюючи розпашні ворота, власник гаража може не боятися, що у найвідповідальніший момент виникнуть неполадки. Крім того, відсутність складних елементів робить такі ворота відносно недорогими.

І, нарешті, розпашні гаражні ворота мають зручну хвіртку збоку. Щоб потрапити в гараж, власнику не обов’язково повністю відчиняти ворота, а достатньо відчинити лише дверцята.

Співробітники нашої компанії можуть виготовити та встановити гаражні ворота під замовлення будь-яких розмірів як з хвірткою так і без, при необхідності здійснити утеплення воріт або доробку вже існуючих воріт.

Якщо гараж тільки будується, то вже на етапі проектування слід подумати про те, які саме будуть встановлені ворота. Кожен варіант рішення має свої технічні особливості, які необхідно враховувати під час будівництва.
Металеві гаражні ворота є для багатьох автолюбителів ідеальним вибором, оскільки металева конструкція передбачає цілу низку переваг та можливостей. Вони надійні, довговічні, стійкі до несприятливих факторів довкілля, прості у догляді, доступні за ціною, забезпечують високий рівень безпеки.

Вартість гаражних воріт

Фахівці компанії IRON GUARD готові виготовити комірні конструкції за індивідуальними параметрами, з урахуванням усіх потреб та побажань замовника. Тут важливо зазначити, що виміри має зробити наш співробітник.

Ворота гаражні
однолистові від 1500 грн/кв.м.
двулистові від 2000 грн/кв.м.

Вартість продукції варіюватиметься в залежності від особливостей конструкції, вибраних матеріалів, механізму та дизайну. Як тільки гаражні ворота будуть виготовлені, ми самі виконаємо доставку та встановлення конструкції за вказаною адресою.
Щоб дізнатися, точну вартість, а також можливість доставки та монтажу воріт, зверніться до наших співробітників. Зателефонуйте нам або відвідайте офіс у місті Київ, щоб ми могли відповісти на всі питання, що вас цікавлять.

Варіанти гаражних воріт

 1. Відкатні. Ставляться у гаражі, тільки якщо є вільне місце у напрямку зсуву воріт.
 2. Орні. Зазвичай проектуються так, щоб стулки відчинялися назовні. Це дозволяє економити внутрішній простір і загалом для такого типу приміщень зручніше.
 3. Складчасті. Варіант воріт, у якому стулки згортаються як гармошки убік чи вгору. Для кращої теплоізоляції та функціонування між секціями мають спеціальні ущільнюючі прокладки.
 4. Секційні. Відкриття воріт такого типу має на увазі те, що полотно буде укладено вгорі вздовж стелі.
 5. Ролетні. Полотно воріт рухається напрямним, встановленим у спеціальному коробі над отвором воріт, намотуючи на приводний вал.
 6. Підйомно-поворотні. Полотно воріт перекриває весь простір отвору, а відкриття відбувається за допомогою шарнірно-важільного механізму.

При розумному підході та правильному проектуванні гаража, металеві ворота легко встановити і ніякі додаткові пристрої, і монтажні хитрощі не будуть потрібні.

Зазначимо, що найчастіше використовуваним видом гаражних воріт, як і раніше, залишаються розстібні. Простота їх конструкції та можливість використання різних варіантів дизайнерського виконання роблять саме цей вид воріт найбільш затребуваним.

Фото воріт

Як підвищити споживчі та експлуатаційні характеристики металевих гаражних воріт?

 1. Фарбування рами та воріт з двох сторін, дозволяє досягти суттєвого покращення зовнішнього вигляду виробу та підвищення його стійкості до явищ корозії.
 2. Завдяки використанню додаткових горизонтальних та вертикальних ребер жорсткості, можна отримати істотне підвищення жорсткості та надійності всієї конструкції.
 3. Наявність хвіртки в одній із стулок воріт суттєво економить ресурс воріт та забезпечує додатковий комфорт у їх використанні. Для фіксації хвіртки може бути використаний врізний або навісний замок. Для врізного замку конструкцією передбачається спеціальна кишеня.
 4. Використовуючи протизнімні штифти, можна забезпечити надійний захист петлевих навісів.
 5. Гаражні ворота можна утеплити за рахунок закладки пінопласту або мінеральної вати та додатковою обшивкою зсередини. Крім того, мінеральна вата не підтримує горіння, а значить істотно підвищує стійкість гаражних воріт до впливу вогню.